Pedagog i trener rozwoju osobistego. Od 2006 roku zajmuje się prowadzeniem szkoleń i kursów z zakresu komunikacji interpersonalnej, efektywnej nauki, Mind Mappingu i kreatywności. Certyfikowany trener biznesu (Szkoła Trenerów Biznesu FRDL), Certyfikowany Trener Efektywnej Nauki (Akademia Nauki). Realizowała autorskie projekty szkoleniowe wewnątrz różnych organizacji takich jak ministerstwa, międzynarodowe firmy ubezpieczeniowe, koncerny energetyczne i farmaceutyczne. W pracy szkoleniowej wykorzystuje metody w dużym stopniu aktywizujące uczestników, często bazuje na ich osobistych doświadczeniach, chętnie sięga po gry szkoleniowe. Wie, że uczenie poprzez doświadczenie i zabawę przynosi efekty nie tylko w pracy z dziećmi. Dotychczasowe doświadczenie w prowadzeniu szkoleń a także wiedza i umiejętności zdobyte podczas przebytych kursów stały się fundamentem dla stworzenia autorskich programów, narzędzi i metod. Jest pasjonatką nowoczesnych technik uczenia się, rozwoju intelektu i wykorzystania Mind Mappingu.

Od początku swojej pracy dydaktycznej z zaangażowaniem prowadzi kursy i szkolenia z zakresu efektywnej nauki adresowane także do dzieci i młodzieży. Jej autorskie projekty dla dzieci to m.in. kursy „Mądra główka”, „Trening koncentracji i pamięci”. Jako pedagog realizuje się pracując w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Na co dzień zajmuje się diagnozą przyczyn trudności w uczeniu się. W pracy diagnostycznej stara się spojrzeć na dziecko holistycznie – uwzględniając nie tylko możliwości intelektualne, ale także np. sferę emocjonalną dziecka.

Prywatnie, jest miłośniczką przyrody i literatury. Uwielbia współczesną prozę norweską. Chętnie sięga tez po baśnie i podania ludowe z różnych stron świata w poszukiwaniu pradawnej mądrości.